Drukarnia Wakans Warszawa – torby papierowe, etykiety i naklejki.

Torby bawełniane z nadrukiem

Torby materiałowe z nadrukiem

Torby materiałowe z nadrukiem są świetnym sposobem na reklamę dla Twojej firmy, które poprzez wielokrotność użytku wpisują się w proekologiczne trendy.
Torby bawełniane z logo firmy to hit sprzedażowy ostatnich lat!

Torby bawełniane wyceniamy indywidualnie, ze względu na rodzaj znakowania.

W ofercie posiadamy torby bawełniane dowolnej kolorystyce oraz różnych gramaturach. Torby płócienne wykonane są z bawełny 100% i najczęściej występują w gramaturze 140g oraz 220g.
Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów oraz dwóch długości rączek.

W zależności od zamówienia, nadruk nanosimy odpowiednio dobraną techniką: sitodruk bezpośredni, termotransfery sitodukowe, nadruki DTF, DTG lub z folia flex. Technikę druku dobieramy w zależności od grafiki, którą chcieliby Państwo umieścić na torbie, dlatego zachęcamy do dołączania pliku do wyceny.

Torby bawełniane z własnym nadrukiem są wygodne w użytkowaniu oraz przyjazne dla środowiska. To idealna forma promocji marki, a przy tym jeden z ulubionych gadżetów reklamowych  dla klientów.

W zależności od wolumenu zamówienia możemy zaproponować niższą cenę jednostkową za torbę.

Wyślij zapytanie:


Czy torby bawełniane są ekologiczne? Czy torba bawełniana to dobra forma reklamy?

W ostatnich latach nasze podejście toreb foliowych mocno się zmieniło. Coraz częściej sięgamy po ekologiczne rozwiązania. Niewątpliwie jednym z nich są torby bawełniane. To właśnie po wielorazowe torby materiałowe coraz częściej sięgamy idąc na przykład po zakupy.
Torby bawełniane są wytrzymałe i trwałe, wykonane ze 100% bawełny. Nie ulegają szybkiemu zniszczeniu, mogą wiele pomieścić i mają duża wytrzymałość na ciężar (nawet do 25 kg), dzięki czemu można używać ich wielokrotnie.
Dzięki temu torby bawełniane są torbami ekologicznymi.

Zapewne masz w domu niejedną taką torbę. Niektóre kupiłeś sam, a inne dostałeś jako gratis na jakimś evencie, czy targach. Jest na niej logo firmy, w której robiłeś zakupy?
Teraz pomyśl, że Twój klient idzie na zakupy, przechadza się po mieście z torbą bawełnianą z Twoim nadrukiem. Utożsamia się z Twoją marką, a inne osoby to zauważają. To jedna z najprostszych i najtańszych form reklamy.
Ekologiczne torby z nadrukiem to nowoczesne narzędzie marketingowe, które buduje rozpoznawalność i widoczność Twojej marki, utożsamia Twoją firmę z działaniami ekologicznymi.

Torby bawełniane z nadrukiem
Torba bawełniana z logo