Drukarnia Wakans Warszawa – torby papierowe, etykiety i naklejki.

O firmie

Wakans - Historia firmy

Kluczową datą w historii firmy WAKANS jest 6 luty 1984 roku.

Tego dnia na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej w Prezydium Dzielnicy Warszawa-Żoliborz rozpoczął działalność zakład rzemieślniczy Andrzeja Zabielskiego pod szyldem „Wytwarzanie Zdobionej Galanterii Papierniczej”. Zakład zatrudniał dorywczo kilka osób i zajmował się złoceniem pudełek i etykiet na kosmetyki. Z czasem głównym profilem działalności stały się nalepki na zabawki, czyli samochodziki, samolociki, łódeczki i temu podobne, produkowane przez rzemieślników dysponujących wtryskarkami. Jakość ich wyrobów z reguły pozostawiała dużo do życzenia i sprzedawały się one głównie dzięki kolorowym nalepkom.

W 1989 roku nastąpiła transformacja ustrojowa.

W 1990 roku większość zakładów rzemieślniczych zakończyło działalność albo stanęły przed koniecznością przebranżowienia się.

W tymże roku firma Andrzeja Zabielskiego przyjmuje nazwę Wakans, a jej wiodącym produktem stają się etykiety polonizacyjne na kosmetyki i farmaceutyki.

11 marca 1992 r. Andrzej Zabielski podpisał umowę z Robertem Kalinowskim i od tego dnia rozpoczyna działalność Wakans spółka cywilna.

W dniu 31 maja 1997 r. grono wspólników powiększa się o Alinę Michalską-Zabielską, żonę Andrzeja.

W dniu 6 stycznia 2003 roku firma trójki wspólników została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego jako Wakans – A. Zabielski spółka jawna. I tak jest do dziś. Stawiamy na rozwój dopasowując się do zapotrzebowania rynku oraz oferując Państwu nowe produkty.

Misja firmy i nasza filozofia:

1. Najlepsza jakość i staranne wykonanie

2. Odpowiednia cena

3. Nie boimy się wyzwań

4. Utożsamiamy się z problemami Klienta

Wakans naklejki na samochodziki
wakans-pantone